Menu

PV PP 07 Pištoľ – Puška. Prvý výstrel Individuálny kurz pre záujemcov bez ZP

Kategória:
Strelecký kurz - pištoľ
Dátum:
17. jún 2024
Miesto konania:
Istebné, Žilina
Počet miest
2
Voľných miest
2
Telefón:
+421 908 798 888
Email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Stránky:
Počet osôb min.:
1
Počet osôb max.:
2
Dlžka kurzu:
3 hod
Počet inštruktorov:
1
Cena:
150€

 

O kurze

Pre koho je kurz prvý výstrel Pištoľ – Puška určený?
Pre každého kto nevlastní zbrojný preukaz, ale chce si vyskúšať streľbu, pod odborným dohľadom inštruktora z krátkej guľovej zbrane ČZ P10F a zo Slovenskej karabíny Stribog.
Pre každého kto sa rozhodujete či má význam si robiť zbrojný preukaz ale nemá si kde vyskúšať bezpečnú streľbu.
Pokiaľ ste aspoň na jednu možnosť odpovedali kladne tak je to správna voľba pre Vás.

 

Obsah kurzu

 • Základné zásady bezpečnej manipulácie so zbraňou
 • Safety Drill
 • Konštrukcia zbrane, rozborka – zborka
 • Základný strelecký postoj
 • Nabitie a vybitie zbrane
 • Úchop zbrane, polohy zbrane pred a počas streľby
 • Technika mierenej streľby
 • Presun zbrane z pohotovostnej polohy do streleckej polohy
 • Mierená praktická streľba

Výstroj a výzbroj jednotlivca

 • Povinná ochrana zraku (s balistickou ochranou) a sluchu
 • Zbraň CZ P10F, karabína Stribog
 • Strelivo 50ks CZ P10F, 50ks karabína
 • Strelnica
 • Inštruktor

Osoby, ktoré boli právoplatne odsúdené za násilný trestný čin alebo sú trestne stíhané orgánmi činným v trestnom konaní tak ako aj členovia extrémistických organizácií nebudú na naše kurzy pripustené.

Kurz je možné zakúpiť formou Darčekovej poukážky

 objednať Darčekovú poukážku 

 
 


Pan­ters Tac­ti­cal Defense Aca­demy

Realizujeme outdorové firemné akcie pre všetkých, ktorý sa chcú naučiť prežiť v krízových situáciách. Pre tých čo sa chcú naučiť viac máme Panters Tactical Defense Academy - výcvikový program, kde Vás čakajú inštruktori ex-príslušníci špeciálnych síl.

O nás...

Dano
CEO
Inštruktor Panters Dano
Dano
inštruktor
Inštruktor Panters Mário
Mário
inštruktor
Inštruktor Panters Eugen
Eugen
inštruktor
Náš kolega "GoGo nás v auguste 2019 opustil navždy. Česť Tvojej pamiatke, chýbaš nám.

Čo o nás povedali ...

Ďakujeme za výnimočný teambuilding pre našich obchodných partnerov. Všetci boli nadšení a nabití energiou. Súťaže,disciplíny - všetko na jednotku. Určite využijeme Vaše služby aj v budúcnosti a už teraz sa tešíme. :) Bola tam super energia čas nám ubehol veľmi rýchlo. Ďakujeme ešte raz :) a prajeme veľa spokojných klientov.
Monika Spanielova
Generali

Čo o nás povedali ...

Hľadala som niečo špeciálne a iné, čo len tak nezažiješ. Ako keď vieš čo chceš, len to nevieš pomenovať. A vy PTTA - Panters Tactical Training Academy to presne máte. Prístup, ochota, ste profesionálni a pritom ako ľudia ostávate stále milí. Toto je dnes vzácne. Zariadili ste nám akčný, poučný, krásny deň. Ďakujem vám za všetkých mojich kolegov a obzvlášť za seba. Teším sa, kedy to znovu zažijeme..
Barbora Florekova
Ariola

Čo o nás povedali ...

Zaujímavý teambuilding, treba vyskúšať
Kamila Rehorovská
Super Zoo

Čo o nás povedali ...

Paradny zazitok, more uzitocnych informacii, neskutocne dobry teambuiling. rozhodne odporucam vsetkymi desiatimi.
Zuzana Benešová
Donau Farm

Čo o nás povedali ...

Úžasní inštruktori, kopec srandy, ale zároveň sa aj človek veľa naučí. Pre mňa najlepší teambuilding, aký sme doteraz vo firme mali. Chalani, klobúk dole. Veľká vďaka za trpezlivosť a cenné rady do života :) Dúfam, že dáme aj level 2 :) :) :)
Dana Buryová
Donau Farm

Teambuilding Pan­ters Tac­ti­cal Defense Aca­demy

Firma Pan­ters Tac­ti­cal Defense Aca­demy s.r.o. je vysoko profesionálna a moderná firma zameraná na organizovanie firemných outdoorových teambuildingov, odborných kurzov, seminárov a školení. Od roku 2007 čerpáme skúsenosti a poznatky, ktoré aplikujeme do našich programov. Našou silnou stránkou sú vlastné dlhoročné skúsenosti a inštruktori z ozbrojených zložiek s dlhoročnou praxou, ktorí pôsobili v špeciálnych silách po celom svete. Medzi naše elitné programy patria kurzy prežitia pre firmy, kde Vás naučíme zvládať krízové situácie, ktoré môžu nastať kedykoľvek aj v bežnom živote. Výsledok našej firemnej akcie je možnosť vedieť postarať sa o seba a svojich najbližších.
Ponúkame sériu produktov, ktoré nútia rozmýšľať a konať iným, novým spôsobom a prístupom. Spôsob nového rozmýšľania je použiteľný či už v pracovnom ako aj každodennom živote, a preto každá skupina a každý jednotlivec odchádza od nás obohatený novým spôsobom uvažovania a so zručnosťami, ktoré môže preniesť späť na svoje pracovisko alebo bežného života.

Kurzy Pan­ters Tac­ti­cal Defense Aca­demy 

V roku 2014 sme vytvo­rili ses­ter­skú firmu Panters Tactical Defense Academy s.r.o. ktorá sa výhradne zaoberá  kom­plex­ným výcvi­ko­vým prog­ra­mom  zame­ra­ným na pou­ži­tie v obranných situ­áciách. Naše kurzy sú roz­de­lené pre ozb­ro­jené zložky, širokú verejnosť ako aj pre ľudí bez zbroj­ného pre­ukazu. V ponuke je mož­nosť širo­kého výberu stre­lec­kých kurzov, kom­plex­ného sys­tému pou­ži­tia tele­sko­pic­kého obušku, pre­pra­co­vaný sys­tém v oblasti pre­ži­tia PANTERS SURVIVAL ACADEMY GO-BAG, topo­gra­fické kurzy a rôzne modifikácie nad­stav­bo­vých kur­zov.
Naším cie­ľom je pri­pra­viť pre Vás vysoko pro­fe­si­onálne kurzy, škole­nia a semi­náre ktoré zabez­pe­čia naši  inštruk­tori, ex — prí­sluš­níci špeciál­nych jed­no­tiek z mini­málne 10 roč­nými prak­tic­kými skú­se­nos­ťami v daných oblas­tiach, ove­re­nými priamo v reál­nych situá­ciách. 
© 2018 PANTERS TACTICAL TRAINING ACADEMY
VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.