Menu

Pi 02-2 Pištoľ Level 2 Presnosť a pohyb v obrannej streľbe individuálny kurz – so ZP

 Registrácia ukončená
 
 obsadených  miest: 0
Kategória:
Strelecký kurz - pištoľ
Dátum:
7. jún 2024 11:00
Miesto konania:
Žilina - Žilina
Počet miest
2
Voľných miest
2
Telefón:
+421 908 798 888
Email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Stránky:
Počet osôb min.:
1
Počet osôb max.:
2
Dlžka kurzu:
4 hodiny
Počet inštruktorov:
1
Cena:
110€

Nutnosť absolvovať kurz Pi 01 Pištoľ Level 1 Základy streleckej prípravy. 

O kurze

Cieľom kurzu je doplniť ďalšie informácie potrebné k zvládnutiu streleckej pripravenosti. Zručnosti získané kurzom posunú absolventa o ďalší krok smerom k vyššej sebadôvere a možnosti adekvátne čeliť situácii. Kurz je zameraný na zvýšenie presnosti pri streľbe a pohybe v danej situácii. Modelové scenáre sú zamerané na presnosť, pohyb a reakciu. Pokročilý kurz obrannej streľby zvýši vaše možnosti adekvátne zvládnuť streleckú situáciu. Zručnosti a schopnosti Vám pomôžu získať skúsení inštruktori vďaka individuálnemu prístupu ku každému absolventovi zvlášť.

Obsah kurzu

 • Safety drill, Check mag – chceck gun
 • Test strelca, úvodné rozstrieľanie
 • Riešenie závad na zbrani
 • Mierená streľba
 • Prvá rana silná ruka
 • Tasenie zbrane z puzdra a zapichnutie na terč
 • Prenášanie vzdialenosti v priamom smere
 • Streľba zo zastávky (stabilizácia)
 • Viac násobný výstrel, reset spúšte, streľba na viac terčov
 • Streľba z otočky
 • Streľba za pohybu – priamy smer
 • Záverečný test strelca, parkúr štvorec
 • Po absolvovaní kurzu obdrží účastník certifikát

Výstroj a výzb­roj jednotlivca:

 • Zbraň, zásobníky minimálne 2ks
 • Púzdro na pištoľ a zásobníky
 • Strelivo 200ks
 • Oblečenie a obuv podľa ročného obdobia
 • Poznámkový blok a písacie potreby (odporúčame)

Osoby, ktoré boli právoplatne odsúdené za násilný trestný čin alebo sú trestne stíhané orgánmi činným v trestnom konaní tak ako aj členovia extrémistických  organizácií nebudú na naše kurzy pripustené.

Kurz je možné zakúpiť formou Darčekovej poukážky

objednať Darčekovú poukážku

 

 
 


Pan­ters Tac­ti­cal Defense Aca­demy

Realizujeme outdorové firemné akcie pre všetkých, ktorý sa chcú naučiť prežiť v krízových situáciách. Pre tých čo sa chcú naučiť viac máme Panters Tactical Defense Academy - výcvikový program, kde Vás čakajú inštruktori ex-príslušníci špeciálnych síl.

O nás...

Dano
CEO
Inštruktor Panters Dano
Dano
inštruktor
Inštruktor Panters Mário
Mário
inštruktor
Inštruktor Panters Eugen
Eugen
inštruktor
Náš kolega "GoGo nás v auguste 2019 opustil navždy. Česť Tvojej pamiatke, chýbaš nám.

Čo o nás povedali ...

Ďakujeme za výnimočný teambuilding pre našich obchodných partnerov. Všetci boli nadšení a nabití energiou. Súťaže,disciplíny - všetko na jednotku. Určite využijeme Vaše služby aj v budúcnosti a už teraz sa tešíme. :) Bola tam super energia čas nám ubehol veľmi rýchlo. Ďakujeme ešte raz :) a prajeme veľa spokojných klientov.
Monika Spanielova
Generali

Čo o nás povedali ...

Hľadala som niečo špeciálne a iné, čo len tak nezažiješ. Ako keď vieš čo chceš, len to nevieš pomenovať. A vy PTTA - Panters Tactical Training Academy to presne máte. Prístup, ochota, ste profesionálni a pritom ako ľudia ostávate stále milí. Toto je dnes vzácne. Zariadili ste nám akčný, poučný, krásny deň. Ďakujem vám za všetkých mojich kolegov a obzvlášť za seba. Teším sa, kedy to znovu zažijeme..
Barbora Florekova
Ariola

Čo o nás povedali ...

Zaujímavý teambuilding, treba vyskúšať
Kamila Rehorovská
Super Zoo

Čo o nás povedali ...

Paradny zazitok, more uzitocnych informacii, neskutocne dobry teambuiling. rozhodne odporucam vsetkymi desiatimi.
Zuzana Benešová
Donau Farm

Čo o nás povedali ...

Úžasní inštruktori, kopec srandy, ale zároveň sa aj človek veľa naučí. Pre mňa najlepší teambuilding, aký sme doteraz vo firme mali. Chalani, klobúk dole. Veľká vďaka za trpezlivosť a cenné rady do života :) Dúfam, že dáme aj level 2 :) :) :)
Dana Buryová
Donau Farm

Teambuilding Pan­ters Tac­ti­cal Defense Aca­demy

Firma Pan­ters Tac­ti­cal Defense Aca­demy s.r.o. je vysoko profesionálna a moderná firma zameraná na organizovanie firemných outdoorových teambuildingov, odborných kurzov, seminárov a školení. Od roku 2007 čerpáme skúsenosti a poznatky, ktoré aplikujeme do našich programov. Našou silnou stránkou sú vlastné dlhoročné skúsenosti a inštruktori z ozbrojených zložiek s dlhoročnou praxou, ktorí pôsobili v špeciálnych silách po celom svete. Medzi naše elitné programy patria kurzy prežitia pre firmy, kde Vás naučíme zvládať krízové situácie, ktoré môžu nastať kedykoľvek aj v bežnom živote. Výsledok našej firemnej akcie je možnosť vedieť postarať sa o seba a svojich najbližších.
Ponúkame sériu produktov, ktoré nútia rozmýšľať a konať iným, novým spôsobom a prístupom. Spôsob nového rozmýšľania je použiteľný či už v pracovnom ako aj každodennom živote, a preto každá skupina a každý jednotlivec odchádza od nás obohatený novým spôsobom uvažovania a so zručnosťami, ktoré môže preniesť späť na svoje pracovisko alebo bežného života.

Kurzy Pan­ters Tac­ti­cal Defense Aca­demy 

V roku 2014 sme vytvo­rili ses­ter­skú firmu Panters Tactical Defense Academy s.r.o. ktorá sa výhradne zaoberá  kom­plex­ným výcvi­ko­vým prog­ra­mom  zame­ra­ným na pou­ži­tie v obranných situ­áciách. Naše kurzy sú roz­de­lené pre ozb­ro­jené zložky, širokú verejnosť ako aj pre ľudí bez zbroj­ného pre­ukazu. V ponuke je mož­nosť širo­kého výberu stre­lec­kých kurzov, kom­plex­ného sys­tému pou­ži­tia tele­sko­pic­kého obušku, pre­pra­co­vaný sys­tém v oblasti pre­ži­tia PANTERS SURVIVAL ACADEMY GO-BAG, topo­gra­fické kurzy a rôzne modifikácie nad­stav­bo­vých kur­zov.
Naším cie­ľom je pri­pra­viť pre Vás vysoko pro­fe­si­onálne kurzy, škole­nia a semi­náre ktoré zabez­pe­čia naši  inštruk­tori, ex — prí­sluš­níci špeciál­nych jed­no­tiek z mini­málne 10 roč­nými prak­tic­kými skú­se­nos­ťami v daných oblas­tiach, ove­re­nými priamo v reál­nych situá­ciách. 
© 2018 PANTERS TACTICAL TRAINING ACADEMY
VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.